STOEGER TABANCALAR

Yeni STR-9 Yarı Otomatik Tabanca, hem tașınabilirlik hem de mekan savunması için mükemmel bir seçenek olarak ortaya çıkıyor. Ayrıca bireysel güvenlik ve kolluk kuvvetleri için de vazgeçilmez bir ürün.

 

Korozyona karșı dayanıklı siyah nitrit kaplama, entengre picattiny ray, çift yönlü kullanıma imkan veren șarjör bırakma mandalı, değiștirilebilir elcik ve geliștirilmiș ergonomisi ile konforlu bir atıș deneyimi sunar.

 

STR-9’un kavrama açısı, gerçek ve doğru bir hedef hizalaması için ayarlanabilir, üç noktalı gez-arpacık sistemine sahiptir. Ayrıca seri atıșlarda atıș verimliliğini yükseltmek için geri tepmeyi azaltan düșük namlu eksenli bir sisteme sahiptir. Agresif ön ve arka kızak kanalları, eldivensiz kullanımda bile kaymayan ve rahat bir kavrama sağlar. Tetikte ekstra bir güvenlik olan iç emniyet mevcuttur.

 

Cougar serisi Yarı Otomatik Tabanca, başlangıçta yeni bi mermi tipi olan .40 S&W kalibre için geliştirildi. Daha sonra 9x19mm Parabellum, .357 SIG ve .45 ACP ilave kalibreler içinde imâl edildi. Avrupa’da Askeri kalibre olarak tanımlanan ve sivil tarafından kullanılması yasaklayan yerel yasalara uymak için özel modelleri 9x21mm IMI ve .41 AE' de ilaveten sunuldu.

Gövde hafif alüminyum alaşımından üretilmiştir. Cougar tabancasının temel modeli, Çift Hareketli / Tek Etkili (DA / SA) tetikleyici, horoz ve sürgüde bulunan iki yönlü emniyet mandalı ile güvenli bir silahtır.

HIZLI ERİŞİM

  • E-KATALOG

  • SATIŞ FİYATLARI

  • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

  • YURTİÇİ BAYİLER

  • YURTDIŞI BAYİLER