FİRMA

1989 yılında kurularak sektörün öncü firmalarından biri haline gelen Vursan Silah Sanayi A.Ş 2000 yılından itibaren Türk-İtalyan ortaklığı ile varlığını devam ettirmiş, 2002 yılında tüm hisselerinin Beretta Holding bünyesine dahil olması ile beraber uluslararası bir firma kimliği kazanmıştır. Bu tarihten itibaren Türk atıcılık ve avcılık sektörünün ve savunma sanayinin parlayan yıldızı haline gelen firmamız, 2004 yılında unvan değişikliği ile Stoeger Silah Sanayi A.Ş ismini almıştır. 500 yıllık bir dünya devinin bünyesinde yeni bir vizyon ile yeni misyonlar yüklenen firmamız, 15.000 metrekare kapalı alana kurulu modern tesislerinde en son teknoloji ile üretimine devam etmektedir.

Stoeger, kullanıcılarına güçlü bir av tüfeği ve ürün yelpazesi sunar. Ürünlerimiz arasında yarı otomatik ve pompalı av tüfeği, tabanca, hedef atış ve yarışma tüfekleri ile havalı tüfekler bulunmaktadır.

Stoeger Savunma alanında bugünün Askeri ve Polis Kuvvetlerinin dünya çapındaki zorlu gereksinimlerini karşılayabilecek özel çözümler sunar. Savunma kataloğumuz olağanüstü dayanım ve performans gösteren otomatik ve pompalı taktik tüfeklerden ve yarı otomatik tabancalardan oluşmaktadır.

Stoeger Türkiye, Beretta şirketler grubunun bir üyesi olarak aynı zamanda Türkiye'de `Beretta’ Gurubu’nun sivil ve Askeri ürünlerinin münhasır ithalatçısı ve distribütörüdür. Firmamız dağıtım ağı aracılığıyla Beretta grubu ürün serilerini ülkemiz sporcuları ve outdoor meraklılarıyla buluşturur.

HIZLI ERİŞİM

  • E-KATALOG

  • SATIŞ FİYATLARI

  • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

  • YURTİÇİ BAYİLER

  • YURTDIŞI BAYİLER