BERETTA GRUP

Fabbrica d’Armi Pietro Beretta S.p.A. Rönesans ustasının hayal ve kabiliyetinden doğmuş bir İtalyan şirketidir.

Soyunun cesareti, vizyonu ve becerileri sayesinde, yüksek teknoloji içeriği, performansı ve ürünlerinin İtalyan tarzı ile uluslararası statü kazanmıştır.

Beretta ailesi 15 kuşaktan geçerek, şirket zaten 1400'lü yıllarda Gardone Valtrompia'da faaliyet gösterdi ve çalışmaları 1526'dan beri belgelenmiştir.

Bugünkü İşlemlerZamanla şirket hızla büyüdü. Fabrikanın kapalı anan yüzölçümü 1900'lü yılların başında 10.000 m2'den bugün 110.000 m2'nin üzerine çıkmıştır.Beretta, çeşitli model ve kalibre olmak üzere günde yaklaşık 1.500 silah üretimi yapmaktadır.Genel BakışBeretta Grubu, av ve müsabaka tüfekleri, askeri ve polis kullanımına yönelik küçük ve hafif silahlar, dürbünler ve bunlara yönelik giyim ve aksesuarlar konusunda dünyanın önde gelen üreticilerini bünyesinde barındırmaktadır. Üretici firmalarla beraber birçok ülkede yerleşik ticari firmaları ile beraber yaklaşık 3.000 kişilik istihdam oluşturmaktadır.

Beretta Grubu Güçlü ve modern üretim tesisleri ile sektörde bireysel kullanıcı ve askeri ve polis makamlarına geniş ürün yelpazesinin yanı sıra çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Dünya çapında marka olan bazı Grup firmalarının web sayfalarına aşağıdaki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

HIZLI ERİŞİM

  • E-KATALOG

  • SATIŞ FİYATLARI

  • KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU

  • YURTİÇİ BAYİLER

  • YURTDIŞI BAYİLER